Optiskās šķiedras Kevlar Šķēres Šķēres Aramīda šķiedras, aramīda šķiedras vadu izvadu džemperis šķēres ftth rīki

  • €4.82
  • €7.41
  • Pieejams
    SKU a641

    Ieteicams Produktu

    Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp)


    Produkta Pārskats *
    Kvalitāte
    Cena

    Saistītie Produkti

    Saistītās

    10PCS ST/UPC Fiber Fiber optisko Attenuator sieviešu un Vīriešu tips, 0~30DB pēc Izvēles

    10PCS/Partijas ST/APC Optisko Šķiedru Attenuator Datu Cena ir paši par 1~30DB, Ja jums ir nepieciešams, citas DB, kas nav sarakstā ,Lūdzu atstāt man ziņu ,es nosūtīs jums ir nepieciešams, DB ST/APC Fiber optisko attenuator Optiskās šķiedras Attenuator ir komponents, kas uzstādīta optiskās šķiedras pārraides sistēma,
  • €41.17
  • Saistītās

    Bezmaksas Piegāde Hisense SFP modulis Hua wei un ZTE EPON OLT, LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

    Bezmaksas Piegāde Hisense SFP modulis Hua wei un ZTE EPON OLT, LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ Fotogrāfijas:
  • €18.77
  • Saistītās

    4 CHs BIDI Sausā sazināties noslēguma virs optisko Šķiedru Extender/Media Pārveidotāji, 4 Bidi ieejas ,4 bidi jauda, Singlemode Šķiedras 20Km

    Labas Kvalitātes, Stabilitātes,Vienkārši darboties, Plug and Play. Funkcijas 1. Atbalsta 4 Kanālu Bi-directional kontaktu saslēgšanās vairāk nekā vienu singlemode vai vienu multi-mode optisko šķiedru.Pārraides attālums: Singlemode Šķiedras līdz 20 km(40/60/80/100Km versija pēc izvēles).Multimodālu Šķiedras līdz
  • €92.23
  • Saistītās

    Bezmaksas Piegāde 10pcs Gumijas Pārklājumu FTTH fiber optisko drop cable stripper

    Gumijas Pārklājumu FTTH fiber optisko drop cable stripper Darbības joma: 3.1 x 2.0 mm gumijas-izolēto vadu Dzīslu diametrs: 125um Saspringts apšuvuma diametrs: 250um skaits šķiedras kodols: 1-2 Skuveklis un spēcīgu lipekli materiāls: FRP stiprināt pamata un stieples pastiprināta core Darbības Temperatūra: -20~+45 Grādu pēc
  • €57.64
  • Saistītās

    ZHWCOMM 1-kanālu HDMI Optisko Pārveidotāju 1080P HDMI Optisko Šķiedru Video Extender HDMI Video Šķiedras Raiduztvērēju 1Pair

    ZHWCOMM 1-kanālu HDMI Optisko Pārveidotāju 1080P HDMI Optisko Šķiedru Video Extender HDMI Video Šķiedras Raiduztvērēju 1Pair HDMI Optisko Pārveidotāju Pāra no optiskā HDMI pagarinātāji ATD-HDMI-raidītāju WT un ATD-HDMI-WR uztvērējs, kas piedāvā ārkārtas tālsatiksmes, lossless paplašinājumu HDMI 1.3 b video un audio
  • €49.24